Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Makaslı, Dikey, Sepetli ve Eklemli Platform Kiralama Hizmeti...

Özellikler ve Kullanım Alanları

Manliftlerin hidrolik ve elektrikle çalışan tipleri mevcuttur. Emniyet kilitleri sayesinde herhangi bir titreşim, aşırı yükleme, çarpma gibi durumlarda kendini kitler ve olası kazaların önüne geçer. Dış ve iç yapı temizliğinde, elektrik arızalarında, tavan vinci arızalarında, belediye işlerinde, fuar çalışmalarında, havalandırma makineleri ve motorları montajında ve bunlar gibi yüksekte çalışmayı gerektirebilecek hemen hemen her yapıda kullanılabilir. 8 metreden 26 metreye kadar uzanabilenleri mevcuttur ve bu kapasite en kısa zamanda 50 m'ye kadar yükseltilecektir. Üst platformları da 5 metre genişliğe kadar ulaşabilir. Dolayısıyla sepetli vinçlere göre çok daha rahat ve stabil bir çalışma alanı sunar.

Genellikle düz bir zemine sahip şantiyelerde tercih edilen mgnlift, fabrikalarda ve yükleme alanlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Çelik yapılara sahip şantiyelerde yüksekte kaynak yapma, cıvata sıkma, cıvata torklama, püskürtme tabancası veya rulo ile boya yapma, terazi ve kaynak gibi yapı kontrollerini yapma amaçlı kullanılabilir. 360 kg'a kadar kaldırma kapasitesi vardır.

Sabahtan akşama kadar mesai saatleri içerisinde şarj kesinlikle bitmez, mesai sonrası kullanıcı, şarja takıp sabah çalışmasına devam eder. 6x4= 24 w akü ile çalışır ve şarj esnasında çok az elektrik kullanılır. Bu özellikleri ile kullanım alanlarında ilk tercih edilen ekipman olur.

7/24 Hizmet

7 gün 24 saat platform kiralama çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Tam Zamanında

Her zaman söz verdiğimiz zamanda hizmetinizdeyiz.

Uzman Kadro

Alanında yetişmiş uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Geniş Makina Parkı

İhtiyacınıza en uygun platform ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.